Promocje

BLACK WEEKEND W JAMBOX!

3 filmy w 3 dni za 30% ceny.
W dniach 27-29 listopada 2020r. ruszamy z akcją Black Weekend w JAMBOX.

Black Weekend w Jambox


Znasz już wypożyczalnię VOD JAMBOX?
Teraz mamy dla Ciebie wyjątkową okazję: 3 nowości, w 3 dni, za 30% regularnej ceny!
Od piątku do niedzieli obniżamy cenę jednego filmu do 5 zł, który na co dzień jest dostępny za 17,90 złotych. Wśród udostępnionych w niższej cenie tytułów filmowych, każdy znajdzie coś dla siebie.
Black Weekend zaczynamy czterokrotnym laureatem Oscara - Parasite. W sobotę na domowy seans filmowy zapraszamy najmłodszych - Urwis. W niedzielę stawiamy na kino akcji, bo już od północy czekają na Ciebie Dżentelmeni.
Nie wiesz jak wypożyczyć film? Dokładną instrukcję znajdziesz tutaj.


Zamów przez komputer lub tablet


Łap kalendarz! Bo w ramach promocji Black Weekend w JAMBOX, każdego dnia (od północy do północy) będą dostępne następujące tytuły:
piątek, 27 listopada - Parasite, 2019, reż. Joon-ho Bong
sobota, 28 listopada - Urwis, 2019, reż. Kevin Johnson
niedziela, 29 listopada - Dżentelmeni, 2019, reż. Guy Ritchie

To będzie dobry weekend z JAMBOX!


Black Week w Jambox

2 MIESIĄCE „WIĘCEJ” ZA 2 ZŁOTE.
W dniach 25-30 listopada (od poniedziałku do soboty) zapraszamy na akcję "Black Week w JAMBOX".
Promocja obejmuje 2 miesiące (grudzień i styczeń) korzystania z pakietów tematycznych "Więcej" za dwa złote.

Black week w Jambox

Każdy Abonent Pakietu Wielotematycznego, który w tych dniach zamówi jeden z dziewięciu specjalnych pakietów tematycznych, do końca stycznia zapłaci jedynie 1 zł miesięcznie za pakiet. Abonent może zamówić dowolną liczbę pakietów tematycznych.

Od 1 lutego pakiety automatycznie wygasną i nie będą naliczane za nie żadne opłaty.

Pakiety tematyczne to jeszcze więcej dobrej telewizji! To jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.

W ramach promocji Black Week w JAMBOX dostępne są pakiety tematyczne:

  • Więcej Discovery HD
  • Więcej Muzyki HD
  • Więcej Sportu HD
  • Więcej Bajek HD
  • Więcej Luzu HD
  • Więcej Nauki HD
  • Więcej Seriali HD
  • Więcej Filmów HD
  • Więcej Świata

Pakiety można zamówić szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy wybrać interesujący nas pakiet z pilota, bądź w JAMBOX go!


Zamów przez komputer lub tablet Zamów przez komputer lub tablet

Otwórz sobie CANAL+

W niedzielę 3 listopada odbędzie się premiera nowego serialu kryminalnego CANAL+ „Żmijowisko”. Z tego powodu też odkodujemy dla Państwa CANAL+ na 24 godziny. Premierowy odcinek serii zostanie wyemitowany o godz. 21:30.

Canal+ Prestige

"Żmijowisko" to oryginalna produkcja CANAL+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza. To współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle. Ile człowiek jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele może to kosztować. Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. Reżyserem wszystkich odcinków serialu jest Łukasz Palkowski ("Belfer"). W rolach głównych wystąpią m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński. W obsadzie znaleźli się także Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska, Hanna Koczewska, Marta Malikowska, Małgorzata Klara.

CANAL+ będzie odkodowany od godz. 6:00 w niedzielę 3 listopada, przez 24 godziny.

Pakiet nosi nazwę ".Otwarte okno CANAL+ (premiera serialu Żmijowisko)".
Po "zamknięciu okna" pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.


Jak otworzyć sobie pakiet?

Zamów przez komputer lub tablet Zamów przez komputer lub tablet

Otwórz sobie Pakiet Eleven HD!

Miło nam poinformować, że w dniach od 10 do 18 marca br. odkodujemy dla Państwa cały Pakiet Eleven HD, czyli aż cztery sportowe kanały. Będzie to związane z udziałem Roberta Kubicy w wyścigu Formula 1™!

Otwórz sobie pakiet Eleven HD

Polak wraca do F1™ jako główny kierowca po dziewięciu latach przerwy i w bolidzie ROKiT Williams Racing stanie ponownie w szranki z czołowymi zawodnikami świata, takimi jak Lewis Hamilton, Sebastian Vettel czy Kimi Räikkönen. Stacja pokaże nie tylko każdy wyścig, ale również sesje treningowe i kwalifikacje. Transmisjom będzie towarzyszyło specjalne studio oraz relacje dziennikarzy ELEVEN SPORTS obecnych na miejscu wydarzeń. Sezon zostanie zainaugurowany w połowie marca w Melbourne podczas Grand Prix™ Australii. Dwa tygodnie później rywalizacja odbędzie się na pustyni Sakhir w trakcie Grand Prix™ Bahrajnu. W zeszłym roku w obu tych miejscach triumfował Sebastian Vettel. Kto okaże się najlepszy tym razem?

Na co dzień kanały Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD, Eleven Sports 3 HD, Eleven Sports 4 HD dostępne są w Pakiecie Eleven HD kolejno na pozycjach 206, 207, 208 i 209.


Jak otworzyć sobie pakiet?

Zamów przez komputer lub tablet Zamów przez komputer lub tablet

BLACK WEEKEND W JAMBOX!

W dniach 23-26 listopada (od piątku do poniedziałku) zapraszamy na akcję "Black Weekend w JAMBOX".

Black Weekend w Jambox

Każdy Abonent, który w tych dniach zamówi jeden z dziesięciu specjalnych pakietów tematycznych (Więcej Luzu, Więcej Bajek, itp.), do końca roku będzie płacił jedynie 1 zł za pakiet. Od stycznia opłaty będą naliczane zgodnie z cennikiem.

Pakiety tematyczne to jeszcze więcej dobrej telewizji! To jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.
Pakiety tematyczne można zamówić szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy wybrać interesujący nas pakiety z pilota, bądź w JAMBOX Panelu.

Zapraszamy na Black Weekend w JAMBOX!


Jak zamawiać programy tematyczne?

Zamów przez komputer lub tablet Zamów przez komputer lub tablet

Jesienna promocja CANAL+ Prestige

Od 1 października br. pakiet premium CANAL+ Prestige będzie dostępny w nowej, niższej cenie.

Canal+ Prestige

Przy zobowiązaniu na 12 miesięcy, do końca roku Abonenci otrzymają 8 kanałów w cenie 6, czyli pakiet CANAL+ Prestige w cenie pakietu CANAL+ Select. Jesienna promocja dostępna jest dla Abonentów pakietów Wielotematycznych i Mini i obowiązuje do końca grudnia 2018 r. W ramach promocji, do końca roku cena pakietu CANAL+ Prestige wynosi 44,90 zł miesięcznie.
Pakiet CANAL+ Prestige zawiera 8 kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+1, CANAL+ Sport2, CANAL+ Seriale, CANAL+ Discovery.

21 października, na antenie CANAL+ odbędzie się ponadto premiera nowego serialu "Nielegalni" i przygotujemy dla Państwa kolejną niespodziankę.

Pakiety można zamawiać osobiście, poprzez komputer lub przez pilota w dekoderze.