Telewizja

JAMBOX Kablówka 3 Generacji to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD.

Platforma multimedialna JAMBOX, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku).
JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

Telewizja interaktywna z biernego widza czyni osobę w pewnym sensie współtworzącą ramówkę, mającą wpływ na to, jak wygląda bieżąca emisja programu. JAMBOX jako Kablówka 3 Generacji jest również telewizją interaktywną, pozwalającą swoim abonentom na swobodne podejmowanie decyzji odnośnie tego co, kiedy i jak chcą oglądać.

Aktualnie w pełnej Ofercie dostępnych jest kanałów, w tym aż w jakości HD.

Najważniejsze możliwości telewizji JAMBOX to:

 • JAMBOX Panel - zarządzaj Twoją telewizją z komputera czy smartfona.
 • Informacja o programie - dowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.
 • Przewodnik po programach EPG - Twój przewodnik po programach, dzięki któremu znajdziesz interesujące Cię pozycje w wielu kanałach TV.
  Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.
 • Napisy i ścieżki dźwiękowe - wybieraj ścieżki dźwiękowe i włączaj napisy na wybranych kanałach
 • Nagrywarka multiPVR - nagrywaj kilka programów równocześnie i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają
 • Nagrywarka PVR USB - nagrywaj programy i filmy na nośnik USB. Funkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym.
 • Nagrywanie czasowe/cykliczne - nagraj każdy odcinek Twojego ulubionego serialu. Jeśli lubisz oglądać każdego dnia wiadomości, albo chcesz nagrać Twojemu dziecku wszystkie wieczorynki to możesz teraz w prosty sposób zaplanować nagrania. Nagrywanie według czasu to funkcja, która umożliwia Ci zaprogramowanie nagrań powtarzających się. Zaplanuj nagrania codzienne, weekendowe czy w wybranych przez Ciebie dniach. Dodatkowo możesz nagrać dowolny przedział czasu na kanale.
 • Zamawianie z pilota - możliwość zamawiania dodatkowych pakietów za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie, o każdej porze dnia czy nocy.
 • Wideo na życzenie VOD - VOD to wideo na życzenie, czyli oglądasz co chcesz i kiedy chcesz. Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Moja lista 100 - tworzenie listy ulubionych kanałów z własną numeracją
 • Ochrona rodzicielska - funkcja umożliwia blokowanie wybranych kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN
 • Radio HD - ustaw telewizor jako kominek czy akwarium i słuchaj radia
 • Zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting)
 • TV Portal - Twoja strona domowa w telewizji. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. W TV Portalu są wyświetlane wiadomości abonenckie i bannery z promocjami. Z menu po prawej stronie można korzystać ze skrótów do zamawiania usług i płatności.

Prezentacja nowego oprogramowania dekoderów JAMBOX